READING

O kuchennych rewolucjach z OhMyPho

O kuchennych rewolucjach z OhMyPho

O kuchennych rewolucjach z OhMyPho, czyli krótkiej historii zabójstwa kurczaka w pięciu smakach już dzisiaj na blogu.
Czytajcie i wpadajcie na wilczą ! #originalvietnamisestyle

Kuchenne rewolucje z OhMyPho

Zmiany łączą się zawsze z pewnym ryzykiem – to co poznane jest już znajome i bezpieczne, czyli wszystko to, co misie lubią najbardziej. Tak to właśnie wygląda trochę w wietnamskiej gastronomii – wszędzie podobne pozycje, robione w wersji POL-VIET, bo przecież Polacy tak lubią i niech już tak zostanie. Wraz z remontem stwierdziliśmy, że koniec, basta! Porzucamy standardowe myślenie, a wraz z nim kurczaka w curry czy pięć smaków, które mają tylko wspólnego z kuchnią wietnamską, co język czeski z polskim – niby podobne elementy, ale to jednak coś zupełnie innego. W ten sposób zrobiliśmy kilka czystek w menu, na rzecz nowego i nieznanego, kuszącego obietnicą poczucia Wietnamu nie ruszając się z Warszawy.

W nowościach w OhMyPho pojawiły się :
– frytki z taro, czyli wietnamskiego ziemniaka podawane ze słodkim sosem orzechowym
– pho tatar z dodatkiem delikatnie sparzonej w wywarze wołowiny oraz pho thin z dodatkiem drobno posiekanej i podsmażonej na cebuli wołowiny; czyli dania typowe dla purystycznego północnego Wietnamu, które podaje się jedynie z dodatkiem szczypiorku
-My Quang, czyli wietnamska sałatka na bazie makaronu pho z miksem mięs i krewetkami z dodatkiem orzeszków
– Com Tron Xoaii – aromatyczna sałatka sztos z mango i wołowiną, podkręcona sporą ilością pachnotki, jednak trzeba na nią trochę dłużej poczekąc, ale warto !
– smażone pierożki Hacao – wietnamskie pierożki z mąki ryżowej w wersji wege lub z krewetkami podsmażane z bukietem warzyw

Niektóre pozycje uległy delikatnym, odświeżającym metamorfozom. I tak, letnie sajgonki możecie teraz zjeść także z łososiem; naszą specjalną zupę pho możecie zamówić dodatkowo w wersji z pierożkami hacao; a w weekendy zapraszamy na naleśniki ryżowej w nowej odsłonie – z pieczonym mięsem bądź wegetariańskie.

Wpadajcie na wilczą, poczuć prawdziwy Wietnam .
Jesteśmy dla Was, codziennie!


COMMENTS ARE OFF THIS POST

INSTAGRAM
Co u nas