PRZEBUDZENIE MOCY

Podobnie jak słynny cykl o gwiezdnych wojnach, tak i my na jakiś czas zniknęliśmy Wam z oczu, ale tylko po to, aby wrócić ze zdwojoną siłą. Na szczęście dla Waszych podniebień, odnowienie naszej knajpy nie trwało tak długo, jak produkcja kolejnego filmowego epizodu przez Georga Lucasa. Wróciliśmy, a moc jest w nas olbrzymia. I to co najmniej z trzech powodów.

Po pierwsze, od zaprzyjaźnionej świątyni dostaliśmy poświęcony posążek Buddy, którego głaskanie po brzuszku przynosi szczęście. Biorąc jednak pod uwagę ilość gości oraz towarzyszący Wam warszawski pośpiech, doszliśmy do wniosku, że nie wszyscy zdołają zapoznać się z Buddą w drugiej sali i skorzystać z jego dobrodziejstw. Na wszelki wypadek oddaliśmy więc ścianę przy wejściu we władanie wyjątkowym machającym kotkom, które również słyną z tego, że przynoszą szczęście. Teraz mamy pewność, że każdy nasz gość zostanie od progu przywitany pozytywną energią!

Po drugie, przeorganizowaliśmy nieco przestrzeń. Kanapy wymieniliśmy na stołki, zyskując więcej miejsca i oryginalnego klimatu wietnamskiego street foodu. Poprawiliśmy wentylację, a na ścianach zagościł żywy mech. Może on swobodnie żyć bez podlewania, dzięki pochłanianiu wilgoci z powietrza, powstającej przy parowaniu tych wszystkich gorących, aromatycznych zup, które tak chętnie u nas zajadacie.

Po trzecie, zrobiliśmy małą rewolucję w naszym menu. Wciąż zamówicie u nas pyszną zupę – to pozostało bez zmian. Wprowadziliśmy jednak więcej pozycji, które można znaleźć w oryginalnym wietnamskim street foodzie, kosztem dań, które były jedynie ich spolszczonymi wersjami. Mówimy zdecydowanie, z pełną mocą: stop przeciętności!

Nadal nie jesteśmy restauracją, nadal nie jesteśmy też fast foodem. Specjalizujemy się w wietnamskim street foodzie w duchu slow, co oznacza, że wszystkie dania są przygotowywane na bieżąco ze świeżych składników. Z tego powodu, w czasie największego oblężenia na jedzenie trzeba u nas trochę poczekać. Gwarantujemy jednak, że warto.
Wpadnijcie do nas i poczujcie moc. Jesteśmy otwarci dla Was codziennie!


COMMENTS ARE OFF THIS POST

INSTAGRAM
Co u nas